Aksa Akustik


SES YALITIM MALZEMESİ ÜRETİM, SATIŞ VE UYGULAMA
HİZMETİNİN EN KALİTESİNİ SUNUYORUZ !

AKUSTİK PANEL

Akustik paneller ses yalıtım malzemeleri arasında en dekoratif sayılacak ürünler arasındadır. Çünkü dış görünümünde kullanılan akustik kumaş birçok renkte ve modeldedir. Duvarlarınızda ve tavanlarda kullanabileceğiniz akustik ses problemlerine karşı renkli ve kaliteli bir çözüm sunan akustik panellerini dilediğiniz renk ve ebatlarda yaptırabilirsiniz.

Akustik BaffleAkustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik panellerin birçok modeli vardır. Bunlar masa seperatörü (seperasyon paneli), akustik paravan, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, akustik kumaş kaplı duvar paneli, derzli ahşap panel ve delikli ahşap panelidir. Masa seperatörü masalarda kullanılarak hem masa bölücü hemde yankı engelleme adına katkı sağlamaktadır. Akustik paravan masalar arasında ayaklı konumlandırılarak geniş çağlı ayrımlar yapar ve yankıyı engeller. Akustik baffle tavanda sarkık bir şekilde uygulanan yankı engelleyici akustik ses yalıtım panelidir. Akustiğe yüksek ölçüde katkı sağladığından dolayı sıklıkla kullanılır.

Akustik ParavanMasa Seperatörü

Akustik yüzer tavan paneli kumaş kaplı duvar panelinin düz bir şekilde tavanda konumlandırılmış modelidir. Bazı aparatlarla sarkık halde tavanda konumlandırılır. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleri kendinden yapışkanlı modele sahip olduğundan kolay uygulanabilmekte veya aks rapid sünger yapıştırısı ile uygulanabilmektedir.

Kumaş Kaplı PanelAkustik Yüzer Tavan Paneli

Delikli Ahşap PanelDerzli Ahşap Panel